Jūrmalas jauniešu diena’20 KVADRĀTĀ

Hey, jaunieši!
🔥Tiekamies Jūrmalas jauniešu dienā’20 “KVADRĀTĀ” 🔥

✅KAD – 31.08.
✅CIKOS – 17.00
✅KUR – Majoru sporta laukums
❗️Vietu skaits ierobežots, tāpēc piesakies jau tagad – https://bit.ly/kvadrata
➡️Vairāk par pasākumu, aktivitātēm, māksliniekiem un KONKURSIEM uzzināsi – https://bit.ly/jauniesudiena20

Šobrīd, kad apkārt klejo neredzamais ienaidnieks Covid-19, vēlamies parādīt, ka fiziskā distancēšanās nenozīmē sociālo distancēšanos – komunicēt, draudzēties, kustēties, izklaidēties, uzdrīkstēties būt, darīt un sapņot mēs varam arī ievērojot distanci! 🤩

VIESOS:
Gatis Kondrāts – Cilvēks, kas vienmēr ir gatavs pieņemt jaunus izaicinājumus un lai ar cik lielām grūtībām saskartos tās vienmēr tiek uzveiktas ar milzu pozitīvismu, kas nāk līdzi Gatim. Ikdiena paiet netikai vadot un organizējot dažādus pasākumus gan bērniem gan pieaugšajiem, bet arī organizējot portāla “Big Show” un Baltijas šova komandas “Street Warriors” darbību.

Sandis Inzelbergs – “gumijcilvēks”. Stāsts par to kā no ekstrēmi bailīga, vārga puisīša un jaunieša, viņš pats izvēlējās sevi attīstīt un gadiem ilgi, neatlaidīgi gāja uz savu mērķi.

Dante Pecolli – iluzionists jau no bērnības. Dante ir Latvijas slaveno iluzionistu – Daces un Enriko dēls un tieši vecāki ir tie, kuri puisim ierādīja pirmos trikus un ieaudzināja mīlestību pret burvju trikiem.

Brīvrunu Projekts – Pirmais repa improvizācijas teātris Latvijā. Puiši savā priekšnesumā iekļauj dažāda veida uzdevumus, kuros brīvruna izskan kā pilnvērtīga mākslas forma. Brīvrunu projekta” komandas sastāvā ietilpst: Edgars Sniegs, E.V., Zirnis, Bergs, Abra, JeeKaa.

TIEKAMIES!🦄

Rakstīt komentāru