Jūrmalas jauniešu pārgājiens 2020

Aicinām Tevi iepazīties ar Jūrmalu un tās dažādajām pilsētas daļām un rajoniem- pievienojies Jūrmalas jauniešiem pārgājienā cauri visai Jūrmalai (sākot no Kauguriem līdz Bulduriem) 12.augustā! Jaunieši vecumā no 13 līdz 25 ir aicināti pieteikties pārgājienam un ņemt līdzi draugus. Pasākuma mērķis ir popularizēt dažādas kultūrvēsturiskās vietas un dabas objektus Jūrmalā, kā arī saliedēt jauniešus un rosināt dabīgu interesi par savu apkārtējo vidi.

Mūsu skaistā pilsēta Jūrmala ir īpaša ar to, ka tā stiepjas vairāku kilometru garumā gar jūras krastu un to caurvij Lielupe. Tas nodrošina pasakainas ainavas, un tās iedzīvotāji ir radījuši Jūrmalu vairāku gadu simtu laikā tādu, kādu mēs zinām tagad. Jūrmalas jaunieši visbiežāk uzturas un pavada savu brīvo laiku tuvāk savai dzīves vietai, līdz ar to nav pazīstami ar citām Jūrmalas daļām. Mēs, Jūrmalas jaunieši, vēlamies iepazīstināt citus jauniešus ar mazāk populārām vietām Jūrmalā, kā arī padarīt interesantākus jau zināmos objektus ar aktivitātēm un jauniešu iesaisti. Šis pārgājiens būs laba iespēja iegūt jaunus draugus no citām pilsētas daļām, veidot jaunus kontaktus un iepazīt savu dzimto pilsētu!

10:30 tiksimies Jaunatnes iniciatīvu centrā, Raiņa ielā 50 – 40, un dosimies ceļā plkst. 11:00. Dalībniekiem pārgājiena laikā tiks doti dažādi izaicinājumi un pieturas punktos tiks uzdoti uzdevumi, kuri būs jāveic individuāli vai komandā ar kādu. Pārgājiena laikā ieturēsim pusdienas Bērnu un jauniešu interešu centrā, kur dalībniekus sagaidīs iekurts ugunskurs, par desiņām un citām uzkodām būsim parūpējušies mēs.

Lūgums dalībniekiem apģērbties atbilstoši laikapstākļiem, paņemt līdzi ūdeni un pusdienas, ja ir kādas īpašas vēlmes vai alerģijas.

 Dalība ir bezmaksas, iepriekš reģistrējot savu dalību, aizpildot pieteikuma anketu http://bit.ly/pargajiens2020

Projekts “Jūrmalas jauniešu pārgājiens” īstenots ar Jūrmalas domes piešķirto finansējumu Jūrmalas jauniešu iniciatīvu konkursa ietvaros.

Tiekamies Jūrmalas jaunatnes iniciatīvu centrā un dodamies piedzīvojumā!

Rakstīt komentāru