Jūrmalas jauniešu Streetbola turnīrs 2020

Jau 12. septembrī Dubultos, Taurenīša sporta zālē, norisināsies Jūrmalas Jauniešu Streetbola turnīrs, kurā dalībniekiem būs iespēja pierādīt savas prasmes un komandas darbu. Šis turnīrs noteikti būs tā vieta, kurā kopā ar saviem draugiem jaunieši varēs sacensties ar saviem klasesbiedriem, skolas un treniņu biedriem.

Otro gadu pēc kārtas, Jūrmalas jauniešiem būs iespēja spēlēt bezmaksas turnīrā, kas savā būtībā ir izveidots ņemot par piemēru “Ghetto Games” formātu, kas dažādās Latvijas pilsētās jau vairākus gadus pulcē simtiem jauniešu. Jūrmalas jaunieši sadarbībā ar Jūrmalas jauniešu domi (JJD), iesniedza projekta pieteikumu Jūrmalas jauniešu iniciatīvu projektu konkursam, lai radītu kvalitatīvu Streetbola turnīru, kura nepieciešamību pierādīja aizvadītā gada pasākums, kurš starp jauniešim bija visnotaļ pieprasīts.

Streetbola turnīrs norisināsies divās grupās – puišu un meiteņu, kurās dalīsies divās vecuma kategorijās (13 – 17 gadi, 18+). Komandas aizvadīs grupu turnīru, sacenšoties vienā spēlē līdz vienas komandas 11 punktiem vai 10 minūtēm. 

Dalībniekiem būs iespēja cīnīties par foršām balvām patīkamā un draudzīgā atmosfērā, kuras sagādājuši mūsu lieliski atbalstītāji – Jūrmalas pilsētas dome, Jūrmalas Mežaparki, Kemmern, 36.līnija, Tarzāns, Cafe – Bitīte, Red Bus, kuri ir parūpējušies, lai šis turnīrs būtu ar lielisku pēcgaršu. 

Piesaki savu komandu jau tagad!
Dalība turnīrā ir bezmaksas, iepriekš reģistrējot savu komandu, aizpildot pieteikuma anketu: ej.uz/streetbols 

Vairāk informācija par turnīru: ej.uz/nolikumsJJST 

Projekts “Jūrmalas jauniešu Streetbola turnīrs ” īstenots ar Jūrmalas domes piešķirto finansējumu Jūrmalas jauniešu iniciatīvu konkursa ietvaros. 

Tiekamies!

Rakstīt komentāru