Stāstu vakars – ansis. Palikt dzīvam.

By 25. septembris, 2020 jūlijs 7th, 2022 Pasākumi, Tuvākie pasākumi

Vai jau dzirdēji, ka 3.septembrī pie mums ciemos būs ansis?😱🔥

Tieši viņš būs Bezbailīgo stāstu vakara nākamais viesis ar savu stāstu “Palikt dzīvam”. Stāstu par dzīvi subkultūras burbulī un būšana sev pašam slavas un naida aizēnotajā hiphopa realitātē.

✅KAD – 3.septembrī
✅KUR – Zemgales ielā 4 (BJIC pagalmā)
✅CIKOS – plkst. 18:30
✅IEEJA – bezmaksas ikvienam interesentam
✅Šī vēl būs pēdējā reize, kad pasākums norisināsies svaigā gaisā, tāpēc parūpējies par to, lai Tev līdzi ir kāda sedziņa vai spilventiņš ērtākai sēdēšanai. 😉
✅Kā jau ierasts – silta tēja/kafija un kāds garums no mums, bet droši vari ņemt arī savus našķus.
➡️VAIRĀK PAR PASĀKUMU – https://bit.ly/paliktdzivam

👉Par ansi – viņa dažādo pieredzi un mūziku:
Viņš ir reperis, bītmeikers, hip-hop mūzikas students, ierakstu producents, godalgotu ierakstu autors un viens no Latvijas repa skatuves ietekmīgākajiem un zināmākajiem tēliem. Dzimis un audzis Ķemeros, Jūrmalā. Darbojies tādu radošo apvienību kā PKI, Kreisais Krasts, Dirty Deal Audio, Netīrās Cilpas, Riekstu Armija u.c. sastāvā. DIY (“dari to pats”) praktizētājs: gandrīz 20 gadu laikā repā darbojies ne tikai kā tekstu un mūzikas autors un izpildītājs, bet arī mūzikas izdevējs, ierakstu studijas skaņu inženieris, pasākumu organizators, publicists, vizuālā noformējuma veidotājs, podkāstu un mājas lapu autors un līdzautors, radošo darbnīcu vadītājs utt.
Repā ansis cenšas pārsteigt un vienlaicīgi iedvesmot. Iedrošina sevi un citus riskēt, eksperimentēt, būt unikālam un autentiskam. Investēties savā mākslā, izkopt savu rokrakstu, upurēt un nebaidīties būt nesaprastam.

Drosmīgi cilvēki. Drosmīgi stāsti. Neaizmirstami vakari.

Tiekamies!

Rakstīt komentāru